Vinaora Nivo Slider

Nadchodzące wydarzenia

REO 2016

 

Już niebawem jankowe REO rusza w całkiem nowej odsłonie!

 

Nie zmienia się treść Kerygmatu, do ogłaszania którego Pan rozpala całą naszą wspólnotę. Rokrocznie organizowane przez nas Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym to tylko jeden ze sposobów na to, by realizować powierzoną nam misję.

 

Co zmienia się w tym roku?

 

Opuszczamy bezpieczne mury klasztoru dominikanów, gdzie jako ewangelizatorzy rośliśmy i nabieraliśmy sił, wykorzystując do głoszenia tę przestrzeń. Mocni jedynie Nim ruszamy do parafii, od której otrzymaliśmy zaproszenie. Głęboko wierzymy, że Duch chce odnawiać wspólnoty parafialne i przemieniać serca mieszkańców, tak by pragnęli bliskości z Panem i doceniając bogactwo, jakim jest ich własna parafia, tworzyli żywy Kościół.

Tegoroczne REO odbędzie się w parafii p.w. Serca Pana Jezusa na os. Teatralnym przy ul. Ludźmierskiej 2, pod hasłem: „Był umarły, a znów ożył. Praktyki z wiary”. Kierowane jest do parafian oraz okolicznych mieszkańców Nowej Huty. Zainteresowanych podobnymi rekolekcjami w Śródmieściu zapraszamy w imieniu Wspólnoty Nowe Jeruzalem na organizowane przez nich Seminarium Odnowy Wiary w dniach 1.02-11.04. Więcej informacji na ich stronie: LINK

Zanim rozpoczniemy rekolekcje w Nowej Hucie, rozpoczynamy od trzech spotkań otwartych, podczas których chcemy uwielbić Pana, dać poznać się parafianom i przybliżyć im specyfikę rekolekcji, na które ich zapraszamy. Spotkania otwarte odbędą się: 31.01, 07.02 i 14.02 po mszy świętej o 19:30. 

 

Zapraszamy!

 

Informacje na temat tego, czym jest REO - w zakładce Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.