Vinaora Nivo Slider

Nadchodzące wydarzenia

Diakonia uwielbienia

Diakonia posługuje, prowadząc modlitwę całego zgromadzenia na spotkaniach Janków, rozeznając Słowo Boże, a także śpiewając i grając na instrumentach. Członkowie grupy wsłuchują się w Ducha Świętego, aby rozeznać Jego wolę co do konkretnego spotkania.

 

Kiedy wyszli kapłani z Miejsca Świętego – gdyż wszyscy znajdujący się tam kapłani oczyścili się, nie przestrzegając podziału na zmiany – wszyscy lewici śpiewający: Asaf, Heman, Jedutun, ich synowie i bracia, ubrani w bisior, stali na wschód od ołtarza grając na cymbałach, harfach i cytrach, a z nimi stu dwudziestu kapłanów, grających na trąbach – kiedy tak zgodnie, jak jeden, trąbili i śpiewali, tak iż słychać było tylko jeden głos wysławiający majestat Pana, kiedy podnieśli głos wysoko przy wtórze trąb, cymbałów i instrumentów muzycznych przy wychwalaniu Pana, że jest dobry i że na wieki Jego łaskawość, świątynia napełniła się obłokiem chwały Pańskiej, tak iż nie mogli kapłani tam pozostać i pełnić swej służby z powodu tego obłoku, bo chwała Pańska wypełniła świątynię Bożą. (2 Krn 5, 11-14)

 

Koordynator:
Olga Budz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bartek Budz 

Klaudia Ziębicka

Paulina Dziuba