Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Nadchodzące wydarzenia

DIAKONIE >> MODLITEWNA

Przede wszystkim czujemy się zaproszeni, by być coraz bardziej jak Maria, która siedziała u stóp Jezusa i słuchała Jego słowa. Wierzymy, że takie zasłuchanie i zapatrzenie w Chrystusa to najlepsza postawa, jaką mogliśmy wybrać. Doświadczamy, że modlitwa to serce każdego działania. Właśnie dzięki temu i w taki sposób chcemy służyć.
 
Co robimy?
 
Osłaniamy - czyli prosimy Pana, by chronił od działania szatana konkretne osoby, dzieła i dobra. Słowo Boże, które pada podczas spotkań modlitewnych, członkowie Diakonii osłaniają modlitwą różańcową, aby dotarło do każdego serca, miało szansę zapuścić korzenie i wydać obfity owoc. Oddajemy się w pełni opiece Maryi.
 
Modlimy się w intencjach, które dostajemy - można do nas napisać i powierzyć swoją sprawę. Będziemy zanosić ją do Pana każdego, kto tego potrzebuje. Intencje wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
W dalszej ich podróży przyszedł do jednej wsi. Tam pewna niewiasta, imieniem Marta, przyjęła Go do swego domu. Miała ona siostrę, imieniem Maria, która siadła u stóp Pana i przysłuchiwała się Jego mowie. Natomiast Marta uwijała się koło rozmaitych posług. Przystąpiła więc do Niego i rzekła: "Panie, czy jest Ci to obojętne, że moja siostra zostawiła mnie samą przy usługiwaniu? Powiedz jej, żeby mi pomogła." A Pan jej odpowiedział: "Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona." [Łk 10, 38-42]
 
 
Koordynatorzy: Agnieszka Sowa